Kalendář

Potápěčský průvdce po České republice

Cestovní pojištění, potápění

Goparking
 
  Aktuality   Akce   Kurzy   Půjčovna   Galerie   Kniha   Zajímavosti   Tekies   Video   Kontakt

Přihlášení
 

Login:

Heslo:

 

  Přihlašovací info
 
  Klub Don Felder
  Uživatelé

Kde nyní jsem
 

On-Line HD kamera
 
Aktuální obraz a teplota vzduchu na penzionu Don Feder ...

   Více >> 

Penzion Don Felder
 
Ubytování na Brači v Chorvatsku. ...

   Více >> 

Hledat
 

Počasí
 

Počítadlo
 

 Uživatelé

Uživatelé


| E-maily zobrazených


   Název  Příjmení Jméno  E-mail
1.    AD  Volesky Adam  vullesky@seznam.cz
2.    Alena  Cinková Alena  
3.    Ales V.  Vyroubal Aleš  ales.vyroubal@seznam.cz
4.    Beda  Švajgl Bedřich  bedasvajgl@seznam.cz
5.    Dadik  Marek David  david.marek@kovomarek.cz
6.    Dasa_Ales  Ales Dasa  maximin@seznam.cz
7.    David R.  Ryba David  rybad@dlouhyaspol.cz
8.    Emil  Parent Emil  emil.parent@tiscali.cz
9.    Fero  Ondruš František  fero@ferix.sk
10.    Fero jun  Ondruš František  info@ferix.sk
11.    Filnovotny  Novotný Filip  filnovotny@centrum.cz
12.    Fiser  Fišer Pavel  pavel.racing@tiscali.cz
13.    Gabina  Cinková Gábina  l.cink@quick.cz
14.    HanaM  Marková Hana  david.marek@lanskroun.cz
15.    Honza  Sündermann Jan  
16.    JanV  Vlček Jan  
17.    Jarda  Rudolf Jarda  alltrading@rps.cz
18.    JaroslavM  Máca Jaroslav  jmaca@orlicko.cz
19.    JI  Voleský Jiří  minorjirka@centrum.cz
20.    Jirka  Tomeš Jiří  info@proextrem.cz
21.    Josef M.  Matušák Josef  josef.matusak@iol.cz
22.    kartonaz  Liška Jaroslav  jaroslav@kartonaz.cz
23.    kucera  Kučera Vojtěch  kucerav@dlouhyaspol.cz
24.    Ladislav  Cink Ladislav  l.cink@quick.cz
25.    Lenka  Smolová Lenka  
26.    Libor  Vlček Libor  vlcek@oez.cz
27.    LiborJ  Vlček Libor (junior)  
28.    Lubos  Parent Luboš  parent.lubos@uhul.cz
29.    LubosH  Huf Luboš  
30.    LubosN  Němec Lubomír  potapeni.hk@donfelder.cz
31.    LucieK  Kohoutková Lucie  
32.    Luky T001  Kočí T001 Lukáš  lukanos@seznam.cz
33.    MagdalenaV  Vlčková Magdaléna  vlckova@oez.cz
34.    Marcel  Kletečka Marcel  
35.    MarieV  Vaisová Marie  masenka@tiscali.cz
36.    Martina  Mareschová Martina  martina@barnom.cz
37.    MilanH  Hampl Milan  hampl.mi@tiscali.cz
38.    MilanS  Šulc Milan  
39.    Milda  Smola Miloš  bady.diver@seznam.cz2
40.    milda T002  Smola Miloš  potapeni@donfelder.cz_1
41.    Netusil  Netušil Michal  mnetusil@gmail.com
42.    pacal  Pacal Míra  
43.    Pavel  Čacký Pavel  cacky@lesycr.cz
44.    Pavla  Chládková Pavla  pavla.chlad@seznam.cz
45.    Petr  Hauptmann Petr  PetrHauptmann@seznam.cz
46.    Petr V  Vodstrčil Petr  petrvodstrcil@seznam.cz
47.    PetraS  Syrovátková Petra  
48.    Placek  Plaček Martin  
49.    Prochy  Procházka Radek  prochazka@skiparkcervenavoda.cz
50.    Radek  Pospíšil Radek  r.pospisil@centrum.cz
51.    Radim  Zídek Radim  info@zidekhk.com
52.    Rene  Žáček René  kovozacek@seznam.cz
53.    Romca  Marek Roman  roman@feis.cz
54.    safa T34  Šafář Pavel  ajfel.safar@seznam.cz
55.    SAM  Samek Antonín  info@autosam.cz
56.    Spata T003  Špatenka Petr  petrspatenka@seznam.cz
57.    Standa  Pastýř Standa  nemocnice@mtr.cz
58.    standeram  Štandera Miloš  standeram@ewe.cz
59.    Stanly  Jech Stanislav  standa.jech@centrum.cz
60.    Tomas  Štefanský Tomáš  tomas.stefansky@email.cz
61.    Trilobit  Toman Petr  trilobit1@seznam.cz
62.    vadim  Žahour Vladimír  vladimr.zahour@gmail.com
63.    Vasek  Ravlyk Václav  ravlyk@seznam.cz
64.    Vavrus  Vavruška Jiří  jvcomp@jvcomp.cz
65.    vita  Tolman Víťa  ViezslavTolman@seznam.cz
66.    Vlastik  Hátle Vlastimil  potapeni.hk@donfelder.cz
67.    Vrata  Jirousek Vratislav  vratahk@volny.cz
68.    zdenek  Koutník Zdeněk  koutnik.z@seznam.cz

RSS - Penzion Don Felder


Facebook - staňte se fanoušky

© 2002 - 2017 Potápěčské Centrum Don Felder, Firma: EWE s.r.o.
WebMaster